• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Апеляційний суд частково задовольнив скаргу Седлецькою про доступ до її телефону

Реклама на dsnews.ua
Апеляційний суд Києва частково задовольнив скаргу головного редактора "Схем" Наталії Седлецької про надання Генеральній прокуратурі України доступ до її мобільному телефону

Про це повідомив суддя під час засідання, передає "ДС" з посиланням на Depo.ua.

"Колегія суддів, керуючись відповідними статтями чинного кримінально-процесуального кодексу (КПК) України ухвалила відновити Седлецькою строк на апеляційне оскарження ухвали слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 27 серпня 2018 і апеляційну скаргу без задоволення", - заявив суддя.

Таким чином, суд дозволив слідчим відстежити місцезнаходження телефону Седлецької, однак заборонив правоохоронним органам використовувати будь-яку іншу інформацію за телефоном, зокрема, її телефонних розмов і листування.

«Апеляційним судом була визнана надмірність у втручанні в діяльність журналіста з боку органу слідства. Також була частково скасована попередня постанова Печерського суду», - сказав адвокат Седлецькою.

Як повідомляла "ДС", Печерський райсуд Києва 27 серпня дав ГПУ на її вимогу доступ до інформації телефону головного редактора програми розслідувань "Схеми" Наталії Седлецької за останні 17 місяців.

Після цього головний редактор програми "Схеми: корупція в деталях" Наталія Седлецька подала скаргу в Апеляційний суд Києва на це рішення.

    Реклама на dsnews.ua