• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Арешт Гримчака: суд постановив виправити помилки в імені

Реклама на dsnews.ua
Суд виніс постанову виправити помилки в попередній постанові про арешт заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на трансляцію судового засідання у Facebook.

Так, суд постановив виправити у визначенні Деснянського суду невірно зазначено по батькові Гримчака, якого підозрюють у вимаганні 1,1 млн доларів хабара. Також суд постановив виправити невірно вказаний номер виробництва.

"Суд постановив виправити в постанові Деснянського районного суду міста Чернігова від 16 серпня в частині: вказати правильне по батькові підозрюваного - Миколайович, замість невірно зазначеного у постанові Михайловича.. вважати вірним прізвище та ініціали захисника Мятиш замість невірно зазначеного", - заявила суддя.

У свою чергу, адвокат Гримчака Тетяна Матяш заявила, що в даній постанові суду знову була допущена помилка, оскільки її прізвище Матяш, а не Мятиш як сказала суддя.

"По-перше, напевно, треба знову подавати клопотання про виправлення помилки вже в постанові про розгляд клопотання про виправлення помилки. Моє прізвище Матяш, а не Мятиш. Крім того, вона (суддя - ред.) не назвала порядок набрання чинності цієї постанови. Вона цього не вказала, це є підставою для подання скарги на суддю у відповідні органи. Суддя навмисно пішла на порушення, щоб направити його (Гримчака - "ДС") в СІЗО", - повідомила адвокат.

Вона підкреслила, що буде подавати апеляційні скарги на всі рішення судді, а також скаргу у Вищу кваліфікаційну комісію суддів і Державного бюро розслідувань.

Нагадаємо, НАБУ і СБУ затримали Юрія Гримчака та його помічника на хабарі розміром 480 тис. доларів. Проте в ході оголошення постанови про арешт виявилося, що в документах вказано неправильне по батькові Гримчака.

    Реклама на dsnews.ua