• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Арестович зізнався, що відчуває себе "росіянином по культурі"

Спікер Української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу, радник голови Офісу президента Олексій Арестович переконаний, що його критики в Україні нічим не відрізняються від кремлівських пропагандистів

Реклама на dsnews.ua

При цьому себе він назвав "росіянином по культурі", але "українцем за громадянством", передає "ДС".

Новий пост Арестовича у Facebook стосується недавнього скандалу, коли на прохання писати про засідання ТКГ українською він відповів нецензурною лексикою.

"Є у всій цій історії цікавий момент: кремлівські пропагандисти і частина самих патріотичних українських патріотів давно і щільно злилися в любовному екстазі з приводу якогось там Арестовича. Подача не відрізняється нічим, окрім мови: ні змістом, ні смислом, символічним рядом. Я маю одне припущення і одну переконаність. Припущення: це відбувається тому, що вони не сильно один від одного відрізняються, ні по суті, ні формою. Борці з НКВС самі стали НКВС і в цьому сенсі істинно програли НКВС. Це я кажу, як росіянин по культурі й українець за громадянством", — написав радник Андрія Єрмака.

Переконаність Арестовича полягає в наступному: "Система впливу, вибудувана Кремлем в середовищі "патріотичних патріотів" давня і всеосяжна: по стилю їхньому, впізнаєте їх".

Як писала "ДС" Арестович відповів лайкою користувачеві Facebook на прохання перекласти повідомлення про засідання ТКГ українською мовою. За це його стали критикувати в мережі. У відповідь радник Єрмака звинуватив своїх критиків в лицемірстві і безграмотності, а пізніше назвав свою поведінку "гідною відповіддю".

До скандалу долучився і глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, заявивши, що образливі висловлювання Арестовича ніщо інше як цілком припустимий "етикет мережі".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua