• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Аваков поміркував про марихуану: Глава МВС вже й не проти легалайзу

Реклама на dsnews.ua
Міністерство внутрішніх справ, Міністерство охорони здоров'я та релігійні організації повинні напрацювати єдиний підхід до питання медичного використання марихуани, після чого виносити його на обговорення уряду

Про це сьогодні, 17 вересня, під час зустрічі з Всеукраїнською радою церков, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, інформує "ДС" з посиланням на прес-службу МВС.

"З питання медичного використання марихуани. У нас на цю тему немає жодного законодавчого забезпечення, ні процедури, ні філософії. Минуле уряд обговорював його "з голосу", без єдиного документа. Я проголосував проти, так як не було зрозуміло, що пропонується. Якщо це питання знову буде порушено Міністерством охорони здоров'я, і я буду відмовляти мотивовано до тих пір, поки ми не виробимо єдиний конструктивний підхід", - сказав Аваков.

"Це питання має обговорюватися професійно, з участю медиків, МВС, релігійних організацій. Для того, щоб розібратися, де є та червона лінія, за яку ми не можемо зайти, у тому числі з урахуванням взятих на себе Україною зобов'язань в рамках відповідних міжнародних договорів. І якщо ми в уряді прийдемо до цього питання, повинно обговорюватися саме загальне бачення", - додав глава МВС.

    Реклама на dsnews.ua