• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Аваков сказав, з кого Україна буде брати приклад у боротьбі з нелегалами

Реклама на dsnews.ua

Україна буде переймати досвід Італії у питанні організації захисту морських кордонів, зокрема використання швидкісних патрульних кораблів під час операцій по боротьбі з нелегалами

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час робочої зустрічі з командувачем штабу морської берегової охорони Адміралом Джованні Петторіно в Римі, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу МВС.

«В умовах існуючих сучасних викликів та загроз які стоять перед Україною, в тому числі і після анексії Криму, Україна відновлює систему захисту морських кордонів. Зокрема, в липні цього року на Миколаївському суднобудівному заводі «Нібулон» запустили проект по забезпеченню Державної прикордонної служби України 20-тьма сучасними патрульними кораблями. Але разом з цим ми хочемо також отримати і величезний досвід морської берегової охорони Республіки Італії у боротьбі з нелегальною міграцією, контрабандою, наркотрафіком а також захистом державного кордону від неправомірних посягань», — сказав глава правоохоронного відомства

Аваков додав, що Україна зацікавлена отриманні досвіду використання великовантажних патрульних кораблів під час протидії незаконним перетинам державного кордону, взаємодії різних типів розвідки та спостереження за державним кордоном (наземна, морська, авіаційна) та управління силами та засобами прикордонної служби. Адже ‪Італія контролює половину акваторії Середземномор‘я, за останні роки було врятувано понад 1 мільйон мігрантів.

Як повідомляла "ДС", в липні Україна досягла домовленості з США про продаж 16 американських патрульних катерів Mark VI та супутнього обладнання.

    Реклама на dsnews.ua