• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Бахматюк: У Ситника різні закони для мене і для Клюєва з Клименком

Ексвласник VAB Банку Олег Бахматюк прокоментував заяви про нібито затягування ухвалення рішення про екстрадицію і вважає абсурдом, що НАБУ його розшукує, хоча точно знає, де саме він знаходиться, і заявляє про подвійні стандарти слідства у справах проти чиновників Януковича Клюєва і Клименка і проти нього

Олег Бахматюк
Олег Бахматюк
Реклама на dsnews.ua

Про це Олег Бахматюк сказав "Українській правді", передає "ДС".

«Вважаю, що ця "інформація від джерел у правоохоронних органах" — свідомий "злив" від НАБУ в ЗМІ, що має бути предметом розслідування правоохоронних органів. Мета цього «зливу»: тиск на генпрокурора Венедіктову з метою змусити її ухвалити незаконне рішення. Ми знаходимося в ситуації, коли слідчі органи і ВАКС керуються не духом і буквою закону, а тактикою подвійних стандартів», — заявив бізнесмен.

Він звертає увагу, що в інших справах за ідентичних обставин Антикорупційний суд за поданням НАБУ відмовлявся арештовувати підозрюваних, наприклад, чиновників часів Віктора Януковича Андрія Клюєва та Олександра Клименка. Тому бізнесмен вважає незаконним свій заочний арешт. На думку Бахматюка, «в апеляційній палаті Антикорупційного суду» є трійка суддів Ситника, яка ухвалює потрібні директорові НАБУ рішення».

«Абсурдом вважаю вимоги НАБУ про обрання мені запобіжного заходу на підставі того, що моє місце перебування ніби не відоме НАБУ, — говорить бізнесмен. — Воно не просто відоме НАБУ — про моє місцезнаходження адвокати повідомили всім зацікавленим слідчим органам. М'яко кажучи, дивно оголошувати в розшук людину, про яку достеменно відомо, де вона знаходиться».

Офіс генпрокурора в свою чергу заявляє, що у висновку Спеціалізованої антикорупційної прокуратури «щодо обґрунтованості прийнятих процесуальних рішень» не підтверджується «законність постанови про оголошення підозрюваного в міжнародний розшук». У генпрокурора Ірини Венедіктової відзначили, що раніше Антикорупційне бюро намагалося оголосити розшук Бахматюка через Інтерпол. Але міжнародна організація в цьому НАБУ відмовила.

    Реклама на dsnews.ua