• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Банкова робить усе, щоб Київ зупинився, — експертка

Спроби Банкової боротися з Кличком за допомогою правоохоронців можуть призвести до зупинки процесів у Києві

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила політичний експерт Світлана Кушнір на своїй сторінці у Facebook.

«Банкова хоче зупинити Кличка, а в підсумку може зупинити Київ. І головна проблема в тому, що в ОП не усвідомлюють, яким цей «кінець» може бути. Для них і для Києва. Слідчі дії, арешти, вилучення стали буденністю для київських чиновників. Мільйони взятих зі стелі збитків, нібито викликаних їх діями, скоро наздоженуть держбюджету. Величезна кількість новин про обшуки та арешти сильно контрастує з відсутністю повідомлень про судові рішення. Немає навіть банальних згадок про передачу справ до суду. Тому що справи порушуються не для розслідування, а для створення необхідної телекартинки і інформаційного шуму», — написала Кушнір.

Вона зазначила, що сьогоднішні обшуки в КП, яке відповідає за Подільсько-Воскресенський міст, можуть призвести до зупинки будівництва.

«Це можна пояснити істерією в команді «великих будівельників» з Банкової. Після низки невдалих спроб забрати у Києва майже добудований обʼєкт і показати «неспроможність Кличко» вирішили просто зупинити будівництво моста і зірвати його неминуче відкриття вже в цьому році», — зазначила Кушнір.

Експертка переконана, що методи політичної боротьби Офісу президента неприйнятні і можуть мати важкі наслідки.

«Готовність Банкової йти до кінця в знищенні політичного конкурента може призвести до зупинки важливих обʼєктів. Сьогодні — будівництво моста. А що далі? Зупинять будівництво нових станцій метро? Чи повернуть паркувальний хаос у місті? На що ще здатна Банкова в протистоянні з Кличком? Банкова зупиняє весь Київ, а не одного Кличка. Від таких дій страждають в основному кияни. А історія показує, що українці вміють робити висновки з політичних переслідувань владою своїх конкурентів. І ці висновки, як правило, владі дуже не подобаються. Запитайте у Януковича», — підсумувала вона.

Раніше в КМДА назвали обшуки КП «Дирекція з будівництва дорожньо-транспортних споруд м. Києва» продовженням тиску на столичну владу.

    Реклама на dsnews.ua