• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Банкова про зв'язок Шмигаля з Ахметовим: "Нікому нічого не винен"

Реклама на dsnews.ua
Новий прем'єр-міністр Денис Шмигаль олігарха Ріната Ахметова "бачив тільки по телевізору"

Про це перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов заявив в інтерв'ю телеканалу "Україна 24", передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Шмигаль є прикладом успішної школи менеджменту у поєднанні з особистими якостями людини, і назвав його "дуже порядною, чесною людиною", який за короткий термін зумів добре себе проявити і вибудувати системну роботу на посаді голови Івано-Франківської ОДА, так і віце-прем'єра розвитку громад і територій. Як би те ні було, він виходець із "школи ДТЕК". Не з точки зору реклами, але є дві такі "школи", які славляться хорошими кадрами: це ДТЕК і "Приват". Мені здається, у свій час вони дали максимальна кількість на ринку, в бізнесі якихось кадрів, які були дуже успішними ", - сказав Трофімов.

Коментуючи точку зору, що Шмигаль якимось чином може бути схильний до впливу великих бізнесменів у зв'язку з його минулою роботою, Трофимов зазначив, що Шмигаль йому говорив, що Ахметова ніколи не бачив, тільки по телевізору.

Перший заступник голови ВП вважає, що якщо людина професіонал, працював у якійсь структурі, і він "нікому нічого не винен", то і "не повинен нікому нічого пояснювати".

"Але так як ми в політику, то завжди намагаються щось прив'язати, приклеїти, придумати, і прибрати фокус з того, що людина професійна, грамотна і компетентна. Про це мова завжди йде, тому що президент позбавив політичного порядку колосальну кількість політичних гравців. Практично всіх, якщо бути відвертими. Вони залишилися без інформаційного поля, всі порядку денного. Вони себе дискредитували ", - сказав він.

Трофімов додав, що єдиним важелем впливу, участі в політичних процесах залишилася якась інформаційна війна.

Нагадаємо, 4 березня до рук журналістів потрапив документ для депутатів фракції "Слуга народу" у Верховній Раді, який покликаний допомогти народним обранцям відповісти на запитання ЗМІ щодо зміни уряду, в тому числі про зв'язок Шмигаля з Ахметовим.

    Реклама на dsnews.ua