• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Безсмертний заявив про неготовність Зеленського до зустрічі з Путіним

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський не готовий вести розмову з главою Кремля Володимиром Путіним

Про це в інтерв'ю Цензор.немає заявив колишній представник України в Тристоронньої контактної групи по Донбасу в Мінську Роман Безсмертний, інформує "ДС".

"У нинішній ситуації це небезпечно. Поясню чому. Зеленський не готовий сьогодні до розмови з Путіним. І я це бачу", - зазначив він.

Еспресо уточнює, що за словами Безсмертного на це вказує, зокрема, ситуація з останнім великим обміном військовополоненими у форматі "35 до 35".

"Як могли моряків міняти на вбивць? Я не розумію. При тому, що є рішення суду", - підкреслив дипломат.

На зауваження, що Росія "плювати хотіла на всі судові рішення, Безсмертний відповів:

"Плювати може хто завгодно, на що завгодно. Тільки зрозумійте одне - це Росія, яка живе за своїми диких законах, а це Україна, яка поважає міжнародне право, вчиться поважати міжнародне право і цінувати життя людей. Це перше.

І друге: в питаннях примирення у війні треба завжди пам'ятати - агресор повинен бути покараний. Покараний. Тоді він не буде продовжувати агресію. А що відбувається? Ми будь-якою ціною готові помиритися. Щоб що? Щоб стимулювати агресію? Щоб розбурхувати апетити агресора?".

До того ж, зазначив Безсмертний, показова надмірна відкритість Зеленського шкодить як йому, так і інтересам України, оскільки напередодні зустрічі з Путіним росіяни "прочитують" його характер і внутрішній стан.

"Ось завалювання в крісло, почухування вуха, ці руки в" замку "- ред.) - це відповіді. Людина досвідчена він зразу знає, що це значить ... Те, що було зроблено (Зеленським - ред.), воно вже "прочитано" Путіним. і в Парижі, якщо це не зміниться, і Зеленський не стане президентом, він пошкодує, що він такою ціною досяг цієї зустрічі", - пояснив Безсмертний.

"Люди, які працюють із Зеленським (іміджмейкери, радники - ред.), явно цього не розуміють і втрачають", - вважає політик.

"Тому, якщо в Парижі глава держави зможе "зіграти роль", це буде чудово, а якщо йому не дадуть такої можливості і він "проявить слабкість", як з Дональдом Трампом, він програє. Я не бачив відеозйомку і фото цієї зустрічі президента Зеленського та президента Трампа, мені просто шкода було нашого президента. Тому що було видно, що йому не комфортно", - додав Безсмертний.

За його словами, Україні потрібен "президент Зеленський, а не Зеленський-президент".

    Реклама на dsnews.ua