• GBP 49.3

Біатлоністи принесли Україні перші нагороди на Паралімпійських Іграх

Біатлоністи Людмила Ляшенко, Оксана Шишкова (гайд Віталій Козаків), Ігор Рептюх, Віталій Лук'яненко та Анатолій Ковалевський принесли Україні перші нагороди на Паралімпійських Іграх в Пхенчхані

Про це повідомляє офіційний сайт змагань, передає "ДС".

Ляшенко виграла "бронзу" в гонці на 6 км (стоячи). "Золото" і "срібло" - у росіянки Катерини Румянцевої і Анни Милениной, які виступають як "нейтральні паралімпійські спортсмени".

Відзначимо, що в цій гонці ще три українки потрапили в топ-10: Юлія Батенкова-Бауман фінішувала четвертою, Ірина Буй - шостий, Богдана Конашук - десятою.

Рептюх став третім у гонці на 7,5 км (стоячи). Українець подолав дистанцію з 1 промахом за 19 хвилин 27,6 секунди. "Золото" отримав француз Бенджамін Девиет, а "срібло" - спортсмен з Канади Марк Арендц.

У топ-15, крім Рептюха, пробилися ще 3 наших біатлоністів. Григорій Вовчинський фінішував четвертим, Віталій Ситник - одинадцятим, а Сергій Романюк показав 15-й результат.

Оксана Шишкова (гайд Віталій Козаків) стала срібним призером у спринті серед жінок з вадами зору. Вона відстала від лідера на 38,5 секунди.

"Золото" - у спортсменки під нейтральним прапором Михайлини Лисової, "бронза" - у Світлани Сахненко з Білорусі.

Ще одна українка Ольга Прилуцька (гайд Борис Бабар) фінішувала четвертою.

Паралімпіада-2018 стартувала в Південній Кореї 9 березня, Ігри триватимуть 9 днів. За медалі будуть боротися спортсмени з 49 країн.

Україну представляють 20 паралімпійців в 3 видах спорту: біатлон, лижні гонки та сноуборд.