Біатлоністи принесли Україні перші нагороди на Паралімпійських Іграх

Біатлоністи Людмила Ляшенко, Оксана Шишкова (гайд Віталій Козаків), Ігор Рептюх, Віталій Лук'яненко та Анатолій Ковалевський принесли Україні перші нагороди на Паралімпійських Іграх в Пхенчхані

Про це повідомляє офіційний сайт змагань, передає "ДС".

Ляшенко виграла "бронзу" в гонці на 6 км (стоячи). "Золото" і "срібло" - у росіянки Катерини Румянцевої і Анни Милениной, які виступають як "нейтральні паралімпійські спортсмени".

Відзначимо, що в цій гонці ще три українки потрапили в топ-10: Юлія Батенкова-Бауман фінішувала четвертою, Ірина Буй - шостий, Богдана Конашук - десятою.

Рептюх став третім у гонці на 7,5 км (стоячи). Українець подолав дистанцію з 1 промахом за 19 хвилин 27,6 секунди. "Золото" отримав француз Бенджамін Девиет, а "срібло" - спортсмен з Канади Марк Арендц.

У топ-15, крім Рептюха, пробилися ще 3 наших біатлоністів. Григорій Вовчинський фінішував четвертим, Віталій Ситник - одинадцятим, а Сергій Романюк показав 15-й результат.

Оксана Шишкова (гайд Віталій Козаків) стала срібним призером у спринті серед жінок з вадами зору. Вона відстала від лідера на 38,5 секунди.

"Золото" - у спортсменки під нейтральним прапором Михайлини Лисової, "бронза" - у Світлани Сахненко з Білорусі.

Ще одна українка Ольга Прилуцька (гайд Борис Бабар) фінішувала четвертою.

Паралімпіада-2018 стартувала в Південній Кореї 9 березня, Ігри триватимуть 9 днів. За медалі будуть боротися спортсмени з 49 країн.

Україну представляють 20 паралімпійців в 3 видах спорту: біатлон, лижні гонки та сноуборд.