• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Бойовики "ДНР" вирішили розігнати своє "міністерство оборони" і "спецназ"

Реклама на dsnews.ua
Бойовики "ДНР" вирішили розпустити так зване "міністерство оборони" і полк спецпризначення, який формував ліквідований ватажок терористичної організації Олександр Захарченко

Про це повідомив російський пропагандист Сергій Білоус, який працює на окупованій території Донецької області. інформує "ДС" з посиланням на Depo.ua.

За його словами, одна з причин - нібито Мінські угоди, за яким може існувати "народна міліція", але не "міністерство оборони".

"Втім, необхідно розуміти, що з 15-го року МО ДНР практично не мало ніякого відношення до більшої частини армії республіки - все управління нею перейшло до створеного тоді 1-му армійському корпусу народної міліції". У компетенції МО залишилися лише лічені роти, а також питання військових нагород та проведення публічних заходів (парадів, наприклад)", - додав Білоус.

Він зазначив, що тепер централізація у військовій сфері посилиться: всі військові підрозділи, які перебували поза підпорядкування корпусу або "внутрішніх військ МВС" - будуть поставлені перед вибором: або інтеграція, або розпуск.

Батальйони, які входили в полк спеціального призначення, сформованого під керівництвом і підпорядковувалися особисто Захарченко, будуть розформовані.

"Так, батальйон №2 "Пятнашка" - увійде у "внутрішні війська МВС", а разом з ним і окремий батальйон №3 "Патріот". Очікується рішення за "прилепинскому" розвідувально-штурмової батальйону №4 - швидше за все, за словами керівництва, він перейде в підпорядкування корпусу (управління народної міліції)", - написав Білоус.

Як повідомляла "ДС", раніше про те, що нові ватажки "ДНР" розформували "елітні спецпідрозділи", які працювали на ліквідованого Олександра Захарченко і його поплічників, повідомляла українська розвідка.

Все про ліквідацію Олександра Захарченко читайте тут.

    Реклама на dsnews.ua