• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Богдан був помічений у консультаціях щодо махінацій з кредитами, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
У час своєї юридичної практики глава Адміністрації президента Андрій Богдан брав участь у судових процесах з ознаками кредитного шахрайства

Про це йдеться в розслідуванні програми "Наші гроші", інформує "ДС" з посиланням на Liga.net.

"Не хочеш повертати кредит в 200 млн - окей, є юристи, які допоможуть. З'явиться офшорна фірма, яка через суд виведе всі гроші і майно бізнесу на себе. А потім поверне, і банк залишиться в дурнях. У такий оффшорке і засвітився глава Адміністрації президента Андрій Богдан", - йдеться у коментарі до відео розслідування.

За словами Дениса Бігуса, Богдан "консультував у кредитних шахрайства".

Журналісти з'ясували, що Богдан юридично супроводжував суперечка банку Фінанси і кредит із збанкрутілим Світловодським маслосыркомбинатом з групи Клуб сиру.

Комбінат, за даними розслідувачів, повинен був банку Фінанси і кредит 150 млн грн. Коли банк спробував стягнути борг, нерухомість іпотеки вивели двома судовими рішеннями.

За обома варто вергинская офшорна компанія Idelberg Resources, яка нібито дала в борг комбінату 50 млн грн. За іншим позовом Idelberg Resources вимагала ще 150 млн грн, за які комбінат нібито поручився. Комбінат визнав цей борг та "збанкрутував на її користь".

"Так майно вивели з іпотеки банку, а потім продали за зниженою ціною своїм же структурам з Клубу сиру", - йдеться в сюжеті.

За даними журналістів, юридичним супроводом угоди займалася група Ігоря Пукшина, Олександра Бауліна й Андрія Богдана.

Тоді правоохоронці прямо заявили, що Idelberg Resources діяла у змові з посадовими особами Клубу сиру.

Зараз, за інформацією розслідувачів, член правління комбінату Олександр Коваленко від імені Богдана, за його дорученням, продає землю глави АП під Києвом.

Богдан відмовився відповідати на питання журналістів у цій справі. Також він сказав, що не пам'ятає компанію Idelberg Resources.

Схожа історія сталася з соеперерабатывающим заводом з Херсонської області Каховка Пром-агро.

    Реклама на dsnews.ua