• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Богдан мав намір припинити розслідування злочинів під час революції гідності і злочинів Януковича, - Горбатюк

Реклама на dsnews.ua
Керівник Офісу президента України Андрій Богдан закликав припинити розслідування злочинів під час Революції Гідності і злочини Віктора Януковича та його оточення

Про це повідомив колишній начальник Управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк в інтерв'ю "Прямим", інформує "ДС".

За його словами, це сталося наприкінці зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

"На тій зустрічі із Зеленським він підійшов (Богдан - ред.), на завершення цієї зустрічі він підійшов.

Він, не знаючи суті, сказав: "Не розслідувалися справи, не розслідувалися щодо вбивств правоохоронців. Я ж вам казав, Володимир Олександрович". А він (президент Володимир Зеленський - ред.) говорить сам: "Як же не розслідувалися, якщо мені тільки що доповіли, що є результати?".

"Значить, тоді вже не треба розслідувати. Все розслідувано - і вбивства протестуючих, і вбивства міліціонерів. Значить, все, далі не треба розслідувати".

Та ні, кажу, треба розслідувати, і багато ще до завершення. І, в першу чергу, щодо організаторів і потрібні зміни в закон. І це ж запитання президента про внесення змін до закону, який розблокує можливість застосування заочного судочинства.

Він каже: "Ні, це не питання президента. Будете розповідати новому генеральному прокурору".

Я кажу: "Плюс, ще злочинна організація Януковича, економічні злочини підлягають розслідуванню". "Та ні, про що ви розповідаєте? Які економічні злочини? Про що ви розповідаєте?". І потім він уже перевів тему на те, що вас чекає наступний..." - розповів Горбатюк.

За його словами, Богдан говорив про це серйозно.

"Я, можливо, перебільшую з точки зору емоційної, але суть така була. Тобто перехід від того, що нічого не розслідувано. А потім до того, що треба розслідувати", - зазначив Горбатюк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко спростував інформацію ЗМІ про бійку між керівником Офісу президента Андрієм Богданом і главою Служби безпеки України Іваном Бакановым.

    Реклама на dsnews.ua