• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Богдан вважає нижче своєї гідності спілкуватися з деякими ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Деякі українські ЗМІ корумповані, а частина журналістського середовища, не відповідає стандартам професійної етики

Про заявив глава Офісу президента Андрій Богдан в інтерв'ю BBC-Україна, передає "ДС".

"Частина корупції в цій державі - це корупція четвертої влади. Журналісти - це четверта влада, і вона глибоко корумпована, як і вся держава. І неможливо очищення перших трьох гілок влади без очищення четвертої. Я ж знаю, як все працює", - сказав глава ОП.

Богдан вважає, що суспільство хоче очищення не тільки судової та правоохоронної системи, але і журналістської. За його словами, є частина журналістського середовища, яка не працює згідно зі стандартами журналістської етики.

"На їхню (журналістів - прим. "ДС") питання, чому ви з нами не розмовляєте, я так і кажу: я вважаю, що ви не відповідаєте цим стандартам, спілкування з вами було б для мене принизливим", - заявив він, не уточнивши, які саме ЗМІ він має на увазі.

Також Богдан прокоментував, коли може відбутися прес-конференція президента Володимира Зеленського: "Коли суспільство буде вимагати такої прес-конференції, ми її надамо. Поки що суспільство хоче безпосередньо спілкуватися з президентом, без посередників".

Примітно, що Зеленський з нагоди перших 100 днів свого президентства дав інтерв'ю актора з серіалу "Слуга народу" Станіславу Боклану.

    Реклама на dsnews.ua