• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Богдан-старший розповів про кар'єру сина

Реклама на dsnews.ua
Нинішній глава Офісу президента Андрій Богдан на своє перше робоче місце на "Львівській залізниці" був влаштований своїм батьком

Про це в інтерв'ю LB.ua розповів сам Йосип Богдан, передає "ДС".

"Він хотів бути юристом. Перший розмова відбулася на початку останнього року навчання його в школі. Я запитав, що він думає робити далі. "Буду вступати на юридичний факультет". Рік він готувався за спеціальною програмою, щоб скласти вступні іспити. Введення тоді був у вигляді тестування", - розповів батько голови ВП, який у той час був заступником декана юридичного факультету ЛНУ імені І. Франка.

Також він розповів, як готував Андрія до роботи в юридичній сфері.

"Він виконував окремі завдання. Іноді вибирав сам, іноді я йому давав. Треба було підготувати його до роботи в юридичній сфері. Приміром, я говорив йому підготувати певний юридичний документ. Після цього ми аналізували його роботу", - повідомив Йосип Богдан.

Також він не приховує, що влаштував сина на перше робоче місце після навчання у "Львівську залізницю".

"Він стажувався на Львівській залізниці. В його обов'язки входило представництво інтересів підприємства в судах. ... В той час ті, хто хотів мати хорошого фахівця, зверталися до університетів з подібними запитами. Так сталося, що до мене звернулися. Я попередньо спитав Андрія, чи йому це цікаво. І він погодився", - розповів Богдан-старший.

Нагадаємо, у вівторок, 21 травня, Зеленський указом №304 призначив Богдана главою Адміністрації президента. Після чого своїм указом створив Офіс президента шляхом реорганізації Адміністрації президента, і віддав Богдана керівником ОПУ.

    Реклама на dsnews.ua