• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Богдан в порушення закону поєднував роботу адвоката з держслужбою, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Керівник Офісу президента Андрій Богдан раніше тричі обіймав державні посади, не припиняючи при цьому займатися адвокатською діяльністю, що є порушенням закону

Про це йдеться в сюжеті програми "Схеми", що вийшов в ефір напередодні ввечері, 21 листопада, передає "ДС".

Автори програми зазначають, що сам факт тривалого перебування Богдана на державних посадах йде врозріз з обіцянками Володимира Зеленського привести у владу "нові обличчя".

При цьому в сюжеті зазначається, що важливим є і те, як Богдан в той період ставився до українських законів.

За даними журналістів, Богдан при трьох президентах працював урядовим уповноваженим по боротьбі з корупцією, заступником міністра юстиції і помічником судді, не перестаючи бути адвокатом. зокрема представляючи інтереси олігарха Ігоря Коломойського.

LIVE | «СХЕМИ» №238

Сьогодні у випуску: ✔ «Зе комбінатор»: як Богдан на держслужбі систематично обходив антикорупційне законодавство (Автор: Serhii Andrushko)#Схеми

Gepostet von Схеми: корупція в деталях - RFERL am Donnerstag, 21. November 2019

Все це, на думку розслідувачів, строго заборонено законом про держслужбу, а також антикорупційним законодавством, за імплементацію якого якраз і відповідав Богдан.

На запитання кореспондента проекту президенту, як він оцінює те, що Богдан суміщав посади, Зеленський відповів: "Значить, щось було неправильно. Куди дивилася влада? А що тут оцінювати? Ви самі знаєте, як в Україні люди живуть".

Журналісти направили запити про коментарях Зеленському і Богдану, але за два тижні відповіді не отримала.

    Реклама на dsnews.ua