• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Богдан прийшов на допит до ДБР із великою валізою (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Екс-глава Офісу президента України Андрій Богдан з'явився на допит до Держбюро розслідувань

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі "Весті.ua", передає" ДС ".

"Андрій Богдан прибув на допит до ДБР. В руках у нього валіза значних розмірів. Зради на півтонни, мінімум", — зазначено в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", 10 вересня Госбюро розслідувань викликало на допит в якості свідка колишнього главу Офісу президента Андрія Богдана після озвученої ним в інтервʼю журналісту Дмитру Гордону інформації про можливі домовленості українських і російських чиновників про статус окупованих Криму і Донбасу.

Перед цим в інтервʼю журналісту Дмитру Гордону, яке вийшло в ефір у середу, 9 вересня, Богдан заявив, що іноземні дипломати і спецслужби вірять в існування угоди між нинішнім главою Офісу президента Андрієм Єрмаком і заступник голови Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком, яке передбачає взаємні поступки по Донбасу і анексував Криму.

За словами Богдана, цей план нібито був складений за підсумками переговорів нинішнього глави ОП Андрія Єрмака з російською стороною.

"Я не бачив цього документа, але серед дипломатів і спецслужб багато разів зустрічав згадка про нього. У ньому є чи 12, чи то 13 пунктів. Але в це вірять усі іноземні спецслужби … Це якийсь алгоритм дій." Ми вам — кораблі, ви нам — воду в Крим, ми вам — полонених, ви нам — пряме авіасполучення. Ми вам — $ 3 млрд за рішенням суду, а ви нам — щось ", — сказав він.

При цьому Богдан підкреслив, що цей план — утопія.

Пізніше екс-глава Офісу президента показав копію повістки.

    Реклама на dsnews.ua