• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Боротися з пропагандою: В 2018 році на Крим почнуть мовлення 16 українських телеканалів

Реклама на dsnews.ua
Вже в першому півріччі 2018 р. на Крим почнуть мовлення до 16 українських телеканалів

"Ми не лише розширюємо мовлення українських телеканалів і радіостанцій на південь Херсонської області та на територію Криму, але і створюємо умови для підвищення якості контенту. Саме тому з'являються спеціалізовані кримські мовники. Ця робота буде продовжуватися згідно з розробленим планом", - заявив член Нацради по телебаченню Сергій Костинський, повідомляє "ДС" з посиланням на сайт Нацради.

Крім цього, в планах Нацради - розвиток цифрового телевізійного мовлення з Чонгара і Чаплинки (обидва - Херсонська область).

"Там будуть створені додаткові мультиплекси. Таким чином, на кожному з об'єктів з'являться до 8 телеканалів. Буде збільшена висота і самої Чаплинської телевежі - з 92 до 130 м. Проект буде завершено в першому півріччі 2018 року", - наголошується в повідомленні.

За даними Нацради, в 2016-2017 роках на півдні Херсонської області, на адміністративному кордоні з Кримом було задіяно 12 FM-частот, організовано мовлення в 6 населених пунктах за участю 7 радіостанцій.

До кінця року планується організувати мовлення ще в 10 містах і селищах регіону.

Нагадаємо, що в серпні на РТС Чонгар в Херсонській області в тестовому режимі було розпочато тестову трансляцію телеканалів на окупований Крим.

    Реклама на dsnews.ua