• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Британія надішле кораблі потренувати українських моряків в протистоянні загрози Росії

Реклама на dsnews.ua

Кораблі британського Королівського військово-морського флоту будуть спрямовані в чорноморський регіон для проведення тренувань з українським ВМФ

Про це заявив під час візиту до Києва міністр оборони Великобританії Бен Уоллес, інформує "ДС" з посиланням на " Інтерфакс-Україна ".

Тренування пройдуть восени.

"Ініціатива по морській підготовці" є черговим кроком до подальшого розвитку відносин Британії і України в сфері оборони. Це є прикладом розширення нашої співпраці зі Збройними Силами України в останні роки ", — сказав Уоллес.

За словами міністра, Великобританія вже провела підготовку тисяч українських військових з широким переліком навичок, від основ першої медичної допомоги до оперативного планування, що допомагало їм захищати територіальну цілісність своєї країни від підтримуваних Росією сил.

Як наголошується в повідомленні, міністерство оборони Великобританії збільшує свою підтримку ЗСУ, координуючи міжнародну навчальну ініціативу в сфері військово-морських сил, яка з наступного місяця почне діяти з участю експертів Королівських ВМС і країн-партнерів.

Курси будуть проводити військовослужбовці Королівських ВМС, а також їхні колеги зі Швеції, Канади і Данії в таких дисциплінах, як навігація, оперативне планування, підготовка військових водолазів, спостереження за морською обстановкою, пожежогасіння і ремонт пошкоджень. Очікується, що найближчим часом до цієї ініціативи приєднаються більше країн.

"Ініціатива по морській підготовці" передбачає передачу знань, умінь і досвіду міжнародних партнерів ВМС України, що допоможе їм захиститися від будь-якої агресії і стримувати супротивників. Водночас вона дозволить ВМС України ще тісніше співпрацювати з міжнародними партнерами для захисту Чорноморського регіону.

    Реклама на dsnews.ua