• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Бунт у партії Зеленського: "Слуга народу" вперше провалила голосування

Реклама на dsnews.ua
Депутати ВР від фракції "Слуга народу" вперше не набрали потрібні для ухвалення рішення 226 голосів

Це сталося під час розгляду законопроекту "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України з управління безпекою автомобільних доріг" №1061 авторства нардепа від президентської партії Олександра Кубракова, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

На початку вечірнього засідання 12 вересня депутати 248 голосами ухвалили у першому читанні цей проект закону.

Після цього голова парламенту Дмитро Разумков поставив на голосування пропозицію скоротити терміни підготовки до другого читання. Однак на цей раз в Раді не знайшлося 226 або більше голосів для прийняття рішення.

"За" проголосували 223 народних обранців, проти - 14, ще 61 - утримався.

При цьому найбільша парламентська фракція "Слуга народу", в яку входить 251 депутат, дала 208 голосів "за".

До цього Рада приймала всі рішення, які ставилися на голосування. Менше 226 голосів у парламенті було лише під час рейтингового голосування за кандидатів на віце-спікера.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що Верховна Рада не буде розглядати так звану норму про імперативний мандат депутатів на сьогоднішньому пленарному засіданні після того, як збунтувалася група мажоритарників "Слуги народу".

Також один з мажоритарників від "Слуги народу" заявив журналістам, що Офіс президента і керівництво партії хочуть зробити з фракції "абсолютно ручних тварин".

    Реклама на dsnews.ua