• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Колишній генсек НАТО побував у зоні АТО

Реклама на dsnews.ua
Розташування українських військ в зоні АТО і пошкоджені обстрілом російсько-окупаційних військ населені пункти Донбасу відвідала іноземна делегація на чолі з недавнім генеральним секретарем НАТО, а нині - радником президента України Андерсом Фог Расмуссеном

Расмуссен разом з групою європейських політиків та журналістами провідних видань Європи відвідав кілька міст Донецької області, де іноземні партнери ознайомилися з завданнями, станом і положенням українських військ, залучених до виконання завдань антитерористичної операції, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-центр штабу АТО.

У групі іноземних гостей, зокрема, колишні і діючі глави урядів європейських країн, міністри закордонних справ, парламентарії, політичні радники та консультанти.

В одному з базових таборів сил АТО високих іноземних гостей зустріли генерали і офіцери штабу АТО, після чого там відбувся брифінг. Представники штабу і СЦКК розповіли присутнім про стан справ у районі проведення антитерористичної операції, а також про порушення російською стороною мінських домовленостей.

Крім того, гості змогли на власні очі побачити і те, і інше, побувавши в одній з бригад Збройних Сил України, яка захищає ділянку фронту на донецькому напрямку, а також на місцях обстрілу в місті Торецк.

"В той час, коли на українській землі знаходиться більше 40 000 російських солдатів і сепаратистів, Європа повинна продовжувати займати тверду і однозначну позицію щодо підтримки України", - зазначив Расмуссен.

    Реклама на dsnews.ua