• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.3
Спецпроєкти

Це агонія, Володимире Олександровичу. Порошенко відреагував на нападки Зеленського

Реклама на dsnews.ua

П'ятий президент України Петро Порошенко відреагував на чергове відеозвернення чинного глави держави Володимира Зеленського, яке той записав, перебуваючи в елітній державній лікарні "Феофанія"

Зокрема Порошенко нагадав Зеленському про розкрадання коштів, виділених на програму "Велике будівництво", інформує "ДС".

У своєму "відосику" Зеленський висловився щодо штрафу, який поліція виписала фітнес-клубу "Пʼятий елемент" за порушення карантину вихідного дня. Згаданий заклад належить Порошенку.

"Ми не будемо діяти за принципом "друзям все, а ворогам — локдаун", санкції за порушення карантину вихідного дня будуть однакові для всіх. Це стосується і власника фітнес-клубу "Пʼятий елемент". З одного боку, кричите, що ситуація з поширенням COVID критична, з іншого сприяєте цьому. Ви вирішіть: ви рятівник чи комерсант", — заявив Зеленський, не називаючи прізвище Порошенка.

За словами Зеленського, за допомогою штрафів він збирається "повернути до бюджету" гроші, які нібито "вкрав" Порошенко. "Будемо до бюджету повертати все, що ви вкрали за попередні роки", — заявив чинний президент.

Порошенко назвав заяви Зеленського "агонією" і нагадав про корупційні скандали нинішньої влади.

"Це вже агонія, Володимире Олександровичу. А про "повернути вкрадене з бюджету", тут ви абсолютно праві. Ваш міністр Уманський якраз сьогодні розповів про ваше "Велике крадівніцтво", — написав Порошенко у Facebook.

Станом на ранок 19 листопада цей пост зібрав понад 14 тисяч лайків і майже 700 коментарів. Деякі з підписників закликали Порошенка звертатися до суду через неаргументовані звинувачення Зеленського.

Як писала "ДС", правоохоронні органи почали перевірку інформації про масштабні махінації з державними коштами, виділеними на програму "Велике будівництво", яку лобіює особисто Володимир Зеленський.

    Реклама на dsnews.ua