• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Центрвиборчком розігнав Івано-Франківську обласну ТВК

Реклама на dsnews.ua

Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження всього складу Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії

Про це йдеться в повідомленні Центрвиборчкому, передає "ДС".

"ЦВК встановила факт одноразового грубого порушення Івано-Франківською обласною ТВК Виборчого кодексу України та достроково припинила повноваження всього її складу", — сказано в рішенні ЦВК.

Так, Івано-Франківський обласний тервиборчком у встановлений термін не забезпечив виготовлення інформаційних плакатів та інформаційних буклетів місцевих організацій політичних партій — субʼєктів виборчого процесу на чергових виборах депутатів Івано-Франківської обласної ради, що порушує права політичних сил і виборців.

При цьому встановлено, що місцеві організації політичних партій, за поданням яких до складу цієї комісії були включені особи, повноваження яких достроково припинені, можуть не пізніше 15:00 20 жовтня 2020 подати до Комісії кандидатури для включення в її склад.

Крім того, Комісія зобовʼязала Івано-Франківський обласний тервиборчком після формування нового складу невідкладно забезпечити виготовлення відповідних інформаційних плакатів і буклетів.

Також ЦВК звернулася до Національної поліції України для проведення перевірки викладених у постанові Центрвиборчкому фактів порушень.

Як повідомляла "ДС", 13 жовтня Центрвиборчком достроково припинив повноваження всього складу Одеської міської територіальної виборчої комісії. 15 жовтня був сформований новий склад ТВК.

    Реклама на dsnews.ua