• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Чиновник Харківської облради, що погорів на хабарі, "сховався" за дитину

Заступник голови Харківської обласної ради Андрій Малиш, який є фігурантом кримінального провадження про хабар в розмірі 1 млн грн, пішов у декретну відпустку

Цензор
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

«Зараз немає Малиша, він у декретній відпустці, ми (голова та три інші заступники — ред.) справляємося", — зазначила Єгорова-Луценко.

Голова облради додала, що ніхто не знає, протягом якого терміну Малиш буде перебувати в декреті.

За її словами, вона не буде ініціювати звільнення Малюка, оскільки хоче дочекатися рішення апеляційної інстанції про законність обрання 4 заступників голови облради.

«Харківська обласна рада подала апеляцію, звісно, ще за Товмасяна (екс-голова облради Артур Товмасян, підозрюваний у справі про хабарі в 1 млн грн — ред.). 30 вересня буде перше засідання. Я думаю, що на першому засіданні рішення суд не прийме. Хочу їх думку почути, що саме вони вважають порушенням, що є чотири заступники, чи те, що Товмасян ще не був звільнений з Харківської райдержадміністрації на час обрання головою облради», — сказала Єгорова-Луценко.

Вона передбачає, що в кінці листопада — на початку грудня, якщо вже буде рішення суду, винесе питання про зміну кількості заступників або обрання заступника на сесію ради.

На її думку, має бути троє заступників.

«Два на сьогоднішній час – замало. Чотири – забагато. От три – нормально. Я кажу вже, тут попрацювавши трохи, побачивши всю завантаженість. Три – нормально», — підкреслила Єгорова-Луценко.

По корупційній справі, фігурантом якої є Малиш, голова облради повідомила, що НАБУ її викликало на допит.

Як повідомляла «ДС», 22 липня Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили заступника голови Харківської обласної ради, який отримав хабар через посередника в розмірі 1 млн 50 тис. грн.

А 23 липня заступнику голови Харківської облради і його адвокату-спільнику повідомили про підозру.

24 липня заступника голови Харківської облради заарештували на 2 місяці з можливістю вийти під заставу 4 750 000 грн. 29 липня він вийшов з-під варти.

4 серпня Артуру Товмасяну вручили повідомлення про підозру в отриманні неправомірної вигоди. Фракція "Слуга народу" в Харківській облраді виключила Товмасяна зі своїх лав.

5 серпня Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Артуру Товмасяну у вигляді застави в розмірі 2,99 млн грн.

Товмасян 17 серпня подав у відставку. 19 серпня Харківська облрада відправив Товмасяна у відставку.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua