• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Чіпляємося": Зеленський розповів, як не дає "заморозити" конфлікт на Донбасі, хоча на 99% все залежить від Росії

Президент України Володимир Зеленський заявив, що чіпляється щосили, щоб не допустити заморозку конфлікту на Донбасі, проте ситуація на 99% залежить від Росії

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це український лідер Володимир Зеленський сказав на пресконференції з нагоди другої річниці його президентства, передає «ДС».

За його словами, ситуація з війною на Донбасі є одним з найскладніших кейсів в світовій практиці.

"У нас шахова партія, в якій ви відразу, незважаючи на те, що ви білі, були без половини фігур. Без багатьох речей, які б мені дуже допомогли. Дійсно, 99% залежить від Росії. Я не знаю, чи можуть вони цим пишатися або навпаки. Але питання про замороження конфлікту — це той 1%, про який я говорю відверто, за який зачепився я... Ми чіпляємося за цей відсоток, щоб не заморозити конфлікт", — сказав Зеленський.

Він підкреслив, що простіше було б "заморозити" цей конфлікт.

"У цьому немає "зради", все буде нормально політично... Ну не вийшло, ще прийде час. Багато країн так живуть. Я не боюся питань, не боюся гарячих голів... Я точно розумію, що роблю, куди йду і для чого", — додав президент.

Нагадаємо, за словами Зеленського, глава Офісу президента Андрій Єрмак пожертвував репутацією через спроби врегулювання ситуації на Донбасі.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua