• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Число російської техніки на Донбасі говорить про те, що Росія нас боїться, — Порошенко

Реклама на dsnews.ua
На окупованих територіях України перебуває близько 700 російських танків, більше тисячі бойових броньованих машин і стільки ж артилерійських систем

Про це сьогодні заявив президент України Петро Порошенко на вручення державних нагород з нагоди Дня Збройних сил України, передає "ДС" з посиланням на "112 Україна".

"На тимчасово окупованих територіях України перебуває близько 700 російських танків, 1200 російських бойових броньованих машин, більше тисячі російських артилерійських систем і понад 300 реактивних систем залпового вогню", - зазначив він.

За словами Порошенка, це свідчить про те, що зберігається загроза ескалації ситуації. "З одного боку, така присутність свідчить про те, що вони нас бояться. З іншого боку, це свідчить про те, що в будь-який момент на нас може піти не тільки це, але і те, що сконцентровано і нависло над нами по той бік українсько-російського кордону", - пояснив він.

У зв'язку з цим Порошенко підкреслив, що головним завданням ЗСУ на 2017 рік є подальше підвищення бойових здібностей та забезпечення готовності військ до виконання завдань по захисту країни.

    Реклама на dsnews.ua