• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Чубаров оголосив про підготовку маршу на Крим

Реклама на dsnews.ua
Меджліс кримськотатарського народу виступив з публічною ініціативою з підготовки та проведення міжнародної ненасильницької мирної акції "Світ - проти насильства і окупації. Марш гідності"

Про це повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці у Фейсбуці, інформує "ДС".

"Форма проведення міжнародної ненасильницької мирної акції "Світ проти насильства і окупації. Марш гідності" - піше організоване хода учасників з території материкової України на територію тимчасово окупованого Російською Федерацією Криму", - пояснив Чубаров.

За його словами, метою акції є сприяння міжнародних організацій, включаючи ООН, ОБСЄ, Європейський Союз, Рада Європи та інших міжнародних організацій у реалізації ними ж прийнятих рішень на підтримку суверенітету, політичної незалежності, єдності і територіальної цілісності України в її міжнародно-визнаних кордонах, забезпечивши тим самим дотримання прав і свобод кримськотатарського народу - корінного народу Криму, етнічних українців, всіх громадян України, які проживають у Криму, незалежно від їх національності.

Також Чубаров повідомив, що для проведення акції створять Штаб, персональний склад якого буде визначено в ході консультацій з українськими та міжнародними партнерами, які підтримують ідею мирної акції.

"Місце і термін проведення міжнародної ненасильницької мирної акції "Світ проти насильства і окупації. Марш гідності" будуть визначені штабом акції після проведення всіх необхідних консультацій з потенційними партнерами та учасниками", - додав Чубаров.

    Реклама на dsnews.ua