• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Coca-Cola принесла офіційні вибачення Україні за мапу РФ з Кримом

Реклама на dsnews.ua
Лист з вибаченнями від імені старшого віце-президента Coca-Cola Клайда Таггла опубліковано в четвер

Лист з вибаченнями від імені старшого віце-президента Coca-Cola Клайда Таггла було направлено послу України в США Валерію Чалому, повідомляє "ДС".

Компанія Coca-Cola принесла офіційні вибачення за публікацію у соціальних мережах карти, на якій Крим був включений до складу Росії. Лист з вибаченнями від імені старшого віце-президента Coca-Cola Клайда Таггла опубліковано в четвер, 7 січня, на сайті українського посольства у США . Документ адресований послу України в США Валерію Чалому.

У листі йдеться, що карта була підготовлена стороннім агентством без узгодження з компанією Coca-Cola і без її відома. Український ринок важливий для компанії, і вона продовжить на ньому активно працювати, підкреслюється в документі. У ньому також вказується, що Coca-Cola займається в країні розвитком численних соціальних проектів.

Як раніше повідомляла "ДС", Coca-Сola 30 грудня розмістила в соцмережі "Вконтакте" замітку з картою Росії, проте росіянам не сподобалося, що на ній не було анексованого Криму, Калінінградській області і Курильських островів. Після скарг "компанія визнала помилку і розмістила нову, вже повну карту", на якій Кримвключили до складу РФ.

Народний депутат Мустафа Найєм закликав почати бойкот продукції Coca-cola, а пізніше посольство України в США поскаржилося Держдепу на Coca-Cola і Крим.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua