• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Данілов запевнив, що санкції проти одіозного нардепа Медведчука продовжують діяти

Секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, що запроваджені санкції відносно Віктора Медведчука діють в повному обсязі та порадив нардепам не намагатися "порешать" зняття санкцій або їх послаблення

Олексій Данілов
Олексій Данілов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Данілова у Facebook, передає "ДС".

"Запроваджені санкції відносно В. Медведчука діють в повному обсязі. Інформація, яку цілеспрямовано поширюють у ЗМІ щодо начебто послаблення санкційного режиму відносно В. Медведчука та його активів або те, що "санкції не працюють" — свідома і цілеспрямована дезінформація суспільства, не відповідають дійсності.

Не відповідає дійсності і поширена окремими медіа інформація про начебто купівлю мережі автозаправних станцій, яка належить В. Медведчуку однією з комерційних структур", — зазначив секретар РНБО.

Данілов наголосив, що всі процеси у частині дотримання і виконання санкційного законодавства перебувають виключно у правовому полі, а не в підкилимному режимі, як до цього звикли "творці" корупційно-олігархічної системи.

За його словами, це стосується як вітчизняної, так і іноземної компанії, які "можуть помилкового допустити, що мають карт-бланш на дії поза правовим полем України".

"Також хочу дати пораду окремим політичним суб’єктам, зокрема народним депутатам, — не намагатися "порешать" у звичний їм спосіб питання зняття санкцій або їх послаблення", — підкреслив секретар РНБО.

За його словами, правоохоронці завжди будуть вдячні журналістам і небайдужим громадянам за допомогу в пошуку і поверненні активів осіб, на яких накладено українські санкції.

Нагадаємо, 8 липня "Слідство_Інфо" повідомило, що з метою уникнення санкцій 5-палубній яхті Royal Romance, якою володіла родина Віктора Медведчука, змінили власника. 

9 липня ЗМІ повідомили, що новим власником мережі автозаправних станцій Glusco, яку повʼязують із Медведчуком, стане компанія Socar New Energy Ltd (SNE), зареєстрована на Кіпрі, компанії нібито підписали угоду.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua