• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Данилов заявив, що РНБО не володіла жодною інформацією про операції по "вагнерівцям"

Реклама на dsnews.ua

В апараті Ради національної безпеки і оборони не було ніякої інформації щодо можливої спецоперації із затримання бойовиків приватної військової компанії "Вагнера"

Таку заяву зробив секретар РНБО Олексій Данилов в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

Данилов пояснив, хто може знати, чи проводилася така спецоперація.

"Якщо така операція була, то про неї знають тільки ті люди, які безпосередньо мали до неї відношення", — підкреслив він.

У той же час Данилов стурбований витоком секретної інформації в Україні.

"Інша справа, що мене дуже дивує, коли починається в ЗМІ з'являтися інформація, яка 100% під грифом секретно. Навіть якщо ця інформація була, то немає необхідності в ЗМІ її розкладати по поличках", — підкреслив секретар РНБО.

Як писала "ДС", 14 серпня Білорусь передала Росії 32 бойовиків ПВК "Вагнера", затриманих 29 липня. Президент України Володимир Зеленський назвав видачу "вагнерівців" несправедливим рішенням, наслідки якого будуть катастрофічними.

Згодом з'явилася інформація, що операцію із затримання найманців російської ПВК "Вагнера", що воювали на Донбасі, готували спецслужби України, проте дані про неї "злив" кріт "з оточення президента Володимира Зеленського. За даними ряду ЗМІ, це був глава Офісу президента Андрій Єрмак .

Пізніше Лукашенко заявив, що Білорусь не видала б Україні терористів ПВК "Вагнера" навіть на офіційну вимогу Києва.

    Реклама на dsnews.ua