• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Декілька обранців відмовилися від депутатства у Харківській міськраді

Реклама на dsnews.ua

Троє новообраних депутатів Харківської міської ради відмовилися від мандатів, серед них генеральний директор "Турбоатома" Віктор Суботін, який був обраний від президентської партії "Слуга народу"

Про це свідчать дані міської ТВК за 12 листопада, інформує "ДС".

Усі заяви комісія розглянула 12 листопада, уточнює Depo.ua.

Так, від депутатського мандата відмовився генеральний директор "Турбоатома" Віктор Суботін, який був обраний від партії "Слуга народу". Він також пройшов до Харківської обласної ради. Замість Суботіна комісія визнала обраною депутатом Харківської міської ради Анжеліку Крутову, яка зараз обіймає посаду директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Крім того, від мандату відмовився обраний від "Європейської солідарності" Сергій Чебишев, який також пройшов до облради. Замість нього обраною депутатом Харківської міськради визнана лікар-психіатр Харківського міського психоневрологічного диспансеру Ірина Гончарова.

Від мандату відмовилася й обрана від "Європейської солідарності" Алла Ройтблат, яка також пройшла до облради. Замість неї обраним визнаний Руслан Агібалов.

Раніше у ЗМІ зʼявилася інформація, що перший заступник мера Харкова Геннадія Кернеса Ігор Терехов може очолити Харківську облдержадміністрацію.

Нагадаємо, чинний міський голова Харкова Геннадій Кернес одержав впевнену перемогу на виборах мера, набравши 60,3% голосів, і втретє очолить першу столицю України.

    Реклама на dsnews.ua