• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Справи Майдану: Одному екс-беркутівцю повідомили про підозру, інший пішов під суд

Реклама на dsnews.ua
Співробітники Державного бюро розслідувань передали до суду справу екс-міліціонера полку особливого призначення "Беркут" і повідомили про підозру ще одному колишньому "беркутівцю"

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДБР, передає "ДС".

"Слідством встановлено, що екс-беркутівець 30 листопада 2013 року перевищив свої службові повноваження і скоїла адміністративне затримання учасника мирного зібрання на Майдані Незалежності, чим скоїв незаконне перешкоджання організації і проведення зборів, а також склали завідомо неправдиві офіційні документи", - сказано в повідомленні.

Екс-беркутівця звинувачують за ч. 1 ст. 28,ч. 2 ст. 365 і ч. 1 ст. 366, ст. 340 (перевищення службових повноважень, службове підроблення, вчинення посадовою особою незаконного перешкоджання проведенню зборів тощо).

Ще одному колишньому співробітникові спецпідрозділу "Беркут" повідомили про підозру.

"Слідством встановлено, що 30 листопада 2013 року підозрюваний перевищив свої службові повноваження і затримав учасника мирного зібрання на Майдані Незалежності. Під час затримання екс-правоохоронець застосував до потерпілого фізичну силу, незаконно перешкоджала організації та проведення зборів. Надалі підозрюваний склав рапорт про затримання потерпілого, до якого вніс завідомо неправдиві відомості", - повідомляє ДБР.

Цього колишнього силовика підозрюють у перевищенні службових повноважень, службовому підробленні та у вчиненні посадовою особою незаконного перешкоджання проведенню зборів, мітингів і т. д. (ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 365 і ч. 1 ст. 366, ст. 340 Кримінального кодексу України).

    Реклама на dsnews.ua