• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Делегація України зробила демарш на засіданні ОБСЄ: що сталося

Реклама на dsnews.ua
Українська делегація залишила зал засідань ОБСЄ у Варшаві, де обговорювалася тема свободи слова, в знак протесту проти заяв про "російський Крим"

Про це сказала кореспондент кримськотатарського телеканалу ATR із залу засідань, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

"Українська делегація призупинила участь у робочому засіданні. Зараз проводяться консультації з партнерами щодо подальших дій", - розповіла кореспондент телеканалу.

Вона пояснила, що таким чином українська делегація відреагувала на слова кримських пропагандистів, які під час вистави заявили: "Крим, Росія".

Головний редактор проросійських видань "Кримська газета" і "Кримський журнал" Марія Волконська, яка приїхала на засідання ОБСЄ назвала аннексированный Крим російським. Після цього її виступ на нараді перервали, пославшись на міжнародні документи.

У коментарі "Європейської правді" дипломати підтвердили український демарш. Кислиця залишає Варшаву, а посол України в ОБСЄ Євген Цимбалюк веде консультації з партнерами за межами залу засідань.

Нагадаємо, у Варшаві проходить щорічна нарада ОБСЄ з виконання зобов'язань держав-учасників в людському вимірі. У заході бере участь українська офіційна делегація на чолі з заступником міністра закордонних справ Сергієм Кислицею.

    Реклама на dsnews.ua