• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Справа Краян: Суд виправдав Труханова, в зал рветься Саакашвілі

Реклама на dsnews.ua
Малиновський районний суд Одеси виправдав мера Одеси Геннадія Труханова, його заступника Павла Вугельмана, інших чиновників мерії та бізнесменів у "справі Краян"

Суд оголошував вирок чотири дні, передає "ДС" з посиланням на Думську.

"Справа Краян" - про купівлю будівлі для "Нової мерії" на Косівської, 2д - слухалася в суді більше півроку.

Прокуратура просила покарати мера дванадцятьма роками в'язниці з конфіскацією майна. Для Павла Вугельмана просили призначити 11 років, Олексію Спектору, Володимиру Родіонову і Василю Шкрябаю - за 10 років (з конфіскацією майна). Бізнесменам Ігорю Кравченко, Петру Загодиренко і оценщице Галині Богданової, які проходили обвинуваченими у справі, прокуратура просила призначити реальний термін - 11, 10 та 7 років з конфіскацією майна.

Адвокати говорили про неприпустимість зібраних доказів і грубі порушення, які допустили слідчі органи.

Також, на думку сторони захисту, показання свідків, озвучені в суді, для слідства нічого цінного не повідомили.

А 8 липня частина доказів провини підсудних, які зібрала прокуратура, суд визнав неприпустимими.

Сам мер в суді під час своїй заключній промові, яка тривала 30 хвилин, заявив, що будівля "Нової мерії" було необхідно міській громаді, і прокурори з цим погодилися, змінивши обвинувальний акт. Також він назвав цю справу політичним замовленням.

Представники САП не були присутні в суді під час оголошення вироку. Відповідно, у сторони звинувачення буде 10 днів на оскарження вироку в Апеляційний суд Одеської області після отримання копії документа.

Зате в суд з'явився колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі, а з ним - активісти Аліна Подолянка, Михайло Кузаконь та інші. Вони влаштували тисняву в коридорі, намагаючись прорватися в зал, де зачитують вирок.

    Реклама на dsnews.ua