• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Грошей мало: Минреинтеграции засмутило переселенців, які очікують нового житла

Реклама на dsnews.ua
У нинішньому році Міністерство з питань реінтеграції окупованих територій сконцентрується на залученні міжнародної допомоги для забезпечення житлом переселенців

Про це повідомив віце-прем'єр, міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков під час брифінгу в Києві, передає "ДС" з посиланням на Новини Донбасу.

Він нагадав, що з-за пандемії коронавіруса під час перегляду бюджету Верховна Рада з 40 мільйонів гривень залишила 20 мільйонів на фінансування житлової програми для ВПЛ.

"Ми збираємо в різних місцях засоби та ідеї... Ми сьогодні не чекаємо допомоги з держбюджету, тому що розуміємо економічне становище, яке пов'язане з агресією і пандемією", — підкреслив віце-прем'єр.

Також Резніков зазначив, що Німеччина виділить 25 мільйонів євро на житло переселенцям. Крім того, є спільний проект із урядом Туреччини про будівництво житла у Херсонській області для кримських татар.

За словами віце-прем'єра, кожна зустріч з іноземними послами закінчується пропозицією надати будь-яку допомогу", у тому числі пов'язану із забезпеченням житлом і робочими місцями переселенців.

Віце-прем'єр також повідомив, що ведуться переговори з Ощадбанком про спільне фінансування будівництва житла для ВПЛ.

    Реклама на dsnews.ua