• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Грошей мало: Мінреінтеграції засмутило переселенців, які очікують нового житла

Реклама на dsnews.ua

У нинішньому році Міністерство з питань реінтеграції окупованих територій сконцентрується на залученні міжнародної допомоги для забезпечення житлом переселенців

Про це повідомив віцепрем'єр, міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков під час брифінгу в Києві, передає "ДС" з посиланням на "Новини Донбасу".

Він нагадав, що з-за пандемії коронавіруса під час перегляду бюджету Верховна Рада з 40 мільйонів гривень залишила 20 мільйонів на фінансування житлової програми для ВПО.

"Ми збираємо в різних місцях засоби та ідеї... Ми сьогодні не чекаємо допомоги з держбюджету, тому що розуміємо економічне становище, яке пов'язане з агресією і пандемією", — підкреслив віцепрем'єр.

Також Резніков зазначив, що Німеччина виділить 25 мільйонів євро на житло переселенцям. Крім того, є спільний проєкт із урядом Туреччини про будівництво житла у Херсонській області для кримських татар.

За словами віцепрем'єра, кожна зустріч з іноземними послами закінчується пропозицією надати будь-яку допомогу", у тому числі пов'язану із забезпеченням житлом і робочими місцями переселенців.

Віцепрем'єр також повідомив, що ведуться переговори з Ощадбанком про спільне фінансування будівництва житла для ВПО.

    Реклама на dsnews.ua