• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Денисова просить генсека Ради Європи допомогти їй потрапити до полоненим Росією українським морякам

Реклама на dsnews.ua
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова попросила генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда посприяти їй у зустрічі з українцями, захопленими Росією під час атаки в Азовському морі

Про це Денисова написала в Facebook, передає "ДС".

"Сьогодні зустрілася з представниками офісу Ради Європи в Україні, зокрема з Холвардом Горсет, керівником Департаменту, який займається питаннями боротьби з дискримінацією.

Довела до відома колег поточну ситуацію з нашими військовополоненими, яких захопили в результаті акту неприкритої агресії в Керченській протоці і зараз незаконно утримують у двох СІЗО Москви: "Лефортово" і "Матроська тиша"., - повідомила омбудсвумен в соцмережі.

"Вкотре наголосила, що наших моряків судили нікчемним судом в Криму, що на них чинять шалений тиск, а інформацію про стан 3 поранених не можна вважати повною, тому що під час відвідин українського консула вони були забинтовані.

Помітила, що сама поки не можу потрапити до нашим хлопцям, тому що немає відповідного рішення з боку РФ. Під час зустрічі я попросила своїх візаві звернутися до Генерального секретаря Ради Європи, щоб він допоміг мені потрапити в Москву і відвідати наших моряків. Пан Горсет сказав, що доповість генсеку Ради Європи про необхідність Омбудсмана України потрапити в українських військовополонених.", - написала Денисова.

    Реклама на dsnews.ua