• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Депутати Київради не змогли обрати керівника

Реклама на dsnews.ua

Київська обласна рада на пленарному засіданні першої сесії нового скликання не зміг обрати голову облради

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Київоблради, передає "ДС".

Так, під час пленарного засідання першої сесії Київської обласної ради VIII скликання депутати сформували Лічильну комісію, яка провела своє засідання, обравши головою Романа Титикала. Також було сформовано Секретаріат сесії, який очолила Наталія Гунько.

Після цього депутати перейшли до обговорення питання щодо висунення кандидатур на посаду голови Київської обласної ради. Так, від "Слуги народу" на посаду голови облради був висунутий Олександр Скляров, а від партії «За майбутнє» — Ярослав Москаленко. Тетяна Семенова, яка в складі Тимчасової президії головує під час пленарного засідання першої сесії, ознайомила присутніх з біографічними довідками кандидатів. У свою чергу, Скляров і Москаленко в своїх виступах висловили пріоритети роботи на посаді голови Київської облради.

Після цього була оголошена перерва для проведення таємного голосування. Згідно з результатами, кандидатура Ярослава Москаленка набрала 42 голоси, а за Олександра Склярова проголосувало 38 депутатів. Для обрання необхідно набрати мінімум 43 голоси.

У роботі першої сесії Київської обласної ради оголошено перерву.

    Реклама на dsnews.ua