• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Депутати провалили розгляд "безвізової" поправки

Реклама на dsnews.ua
Нардепи кілька разів намагалися включити відповідний законопроект до порядку денного

Верховна Рада не включила до порядку денного сесії законопроект про скасування норми, внесеної в закон про державний бюджет на 2016 рік, згідно з яким введення електронного декларування доходів чиновників переноситься на 2017 рік. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на Depo.ua.

"Депутати 7 разів намагалися включити відповідний законопроект (№ 3 755) до порядку денного, але він набирав максимум 206 голосів", - пише видання.

Як видно з результатів голосування, за законопроект не голосували понад 30 депутатів від БПП, ще 29 депутатів фракції були відсутні на засіданні, від НФ не голосували 9 депутатів, ще 10 були відсутні.

Нагадаємо, 4 січня нардеп Віктор Чумак заявив, що електронне декларування, яке є головним обов'язком перед Євросоюзом в частині отримання безвізового режиму, згідно державному бюджету на 2016 рік, відкладено на наступний рік.

Читайте також:

У свою чергу міністр юстиції Павло Петренко заявив, що Кабмін вимагатиме провести розслідування, щоб виявити, яким чином правка з'явилася у фінальному тексті документа. Він також заявив, що Кабмін найближчим часом внесе у Верховну Раду поправки до закону про державний бюджет в частині електронного декларування.

    Реклама на dsnews.ua