• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Деркач виходить з "Волі народу": вирішив, що бюджет йому все-таки не подобається

Реклама на dsnews.ua
Політик також не хоче брати участь в "договорняки"

Народний депутат України Андрій Деркач написав заяву про вихід з депутатської групи "Воля народу". Як повідомляє "ДС", заява парламентарія в залі парламенту зачитав перший заступник голови ВР Андрій Парубій.

"Усвідомлюючи свою відповідальність перед народом України та своїми виборцями, у зв'язку з неможливістю брати участь у діях, пов'язаних з політичними "договорняками" з чинною владою, яка довела до зубожіння український народ і продовжує займатися мародерством під час війни на сході країни, спекулюючи на патріотичних настроях населення, відповідно до ч. 3 статті 60 закону України "Про Регламент Верховної Ради України" повідомляю про вихід зі складу депутатської групи "Воля народу", - йдеться в тесті заяви нардепа.

Крім цього, політик також зазначив, що вважає неможливим бути причетним до діям, пов'язаним з порушенням конституційних прав громадян України шляхом прийняття такого бюджету на 2016 рік і Податкового кодексу, який знищує цілі галузі підприємництва та сільського господарства в обмін на посади та преференції, участь у корупційних схемах чинної влади, яка паразитуючи на європейських гаслах, грабує державу".

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", в листопаді 2015 року у Верховній Раді України створили міжфракційне депутатське об'єднання "На захист порушених конституційних прав громадян та проти політичних репресій "Заборонено забороняти". Його очолив народний депутат Андрій Деркач. До складу об'єднання увійшли 47 депутатів.

Зазначимо, Андрій Деркач - народний депутат шести скликань: з третього по нинішній, восьмий. У попередніх двох був членом фракції Партії регіонів. Разом з усіма "регіоналами" голосував за "закони про диктатуру" 16 січня 2014 р., але вранці 20 лютого (за дві доби до усунення Януковича) виступив з ініціативою провести термінове засідання Верховної Ради для повернення парламентсько-президентської форми правління.

У новому парламенті Деркач створив групу під назвою "Воля народу", об'єднавши свої зусилля з Ігорем Єремєєвим. На чолі групи вирішили поставити Єремєєва, а Деркач став його заступником. Вони розраховували, що "Воля народу" увійде до складу правлячої коаліції, але бар'єром виявилося рішення не пускати в коаліцію тих, хто голосував за диктаторські закони.

    Реклама на dsnews.ua