• USD 26.6
  • EUR 31
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Держохорона орендує понад 30 автомобілів BMW до Дня незалежності

Управління державної охорони уклало договір оренди 34 автомобілів BMW для роботи під час заходів до Дня незалежності

http://do.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Управління держохорони, передає "ДС".

"Між Управлінням державної охорони України та BMW Україна у штаб-квартирі АВТ Баварія було підписано договір щодо оренди 34 автомобілів марки BMW, які будуть використовуватися для здійснення державної охорони іноземних делегацій, що прибудуть до України на святкування з нагоди 30-річчя Незалежності України", — йдеться в повідомленні.

http://do.gov.ua
http://do.gov.ua
http://do.gov.ua

На підписанні угоди були присутні начальник Управління державної охорони України Сергій Рудь, перший заступник начальника Управління державної охорони України Вʼячеслав Штучний і голова Наглядової ради АВТ Баварія Олександр Тимофєєв разом з генеральним директором АВТ Баварія Еріком Бернінгом.

На ці цілі з державного бюджету виділили лише 4080 грн. При цьому інші джерела коштів для оплати оренди елітних авто невідомі.

Згідно з угодою, термін оренди становить 8 днів — з 20 по 27 серпня включно. Для навчання персоналу кілька автомобілів BMW Х7 і BMW 7-Series були передані Управлінню держохорони 11 серпня.

Як повідомляла "ДС", на параді до Дня Незалежності організатори спробують відмовитися від частини радянських "традицій" у проведенні подібних заходів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua