• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Детективи НАБУ на обшуку викликають повій, крадуть їжу і застосовують силу до адвоката (ВІДЕО)

Оприлюднене відео, на якому детективи НАБУ і "поняті" з поліції під час обшуку не допускають адвоката і застосовують проти нього силу, крадуть їжу, а також обговорюють виклик повій до сауни, яка знаходиться в приміщенні, де проводиться обшук

Детективи НАБУ
Детективи НАБУ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в матеріалі Обозревателя, передає "ДС".

Журналіст Володимир Бойко оприлюднив оперативне відео з камери співробітників НАБУ, на якому видно, як довірена особа Ситника, керівник першого відділу детективів другого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Володимир Новіков, зі своїми підлеглими проводить обшук приватного будинку, залучивши понятими співробітників поліції, що є порушенням закону.

На відео видно, як правоохоронці за вказівкою Новікова грубо виштовхують з приміщення викликаного підозрюваним адвоката Сергія Геллу і фактично скидають по сходах з другого поверху. На записах детективи НАБУ пропонують викликати проституток, щоби відпочити в сауні в будинку, який вони обшукували, а "поняті" співробітники поліції без будь-якого дозволу господаря пересуваються по приміщенню будинку на власний розсуд. Детективи НАБУ без дозволу власника приміщення вживають їжу, яка знаходилась у будинку, а також, знайшовши пляшку алкогольного напою, пропонують «накрити поляну».

Нагадаємо, що 28 серпня цього року Конституційний суд визнав неконституційним указ президента про призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро, однак він відмовився йти у відставку. Раніше директора Національного антикорупційного бюро було внесено до реєстру корупціонерів за рішенням суду.

Довідка: Кримінальне провадження №42016000000001157, яке Новіков розслідував за фактом розкрадання в Державному підприємстві «Укркосмос» понад 8 млн. доларів, призначених для запуску українського супутника «Либідь». 26 вересня 2019 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила обвинувальний акт до Вищого антикорупційного суду, обвинуваченими в справі є колишній директор «Укркосмосу» Сергій Капштик та його позаштатний радник Михайло Гріншпон. Знято 31 жовтня 2018 року в ході обшуку вдома в Гріншпона за адресою: Київська область, Броварський район, с. Погреби, вул. Київська, буд. 11.

    Реклама на dsnews.ua