• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Директор ДП "Медичні закупівлі" Жумаділов закуповує китайські томографи за ціною оригіналу, — експерт

Реклама на dsnews.ua

Директор ДП "Медичні закупівлі" Арсен Жумаділов закуповує китайські томографи за вартістю оригіналу, які не відповідають технічним вимогам

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив політичний експерт Кирило Сазонов.

"Директор ДП "Медичні закупівлі "Арсен Жумаділов намагається провернути "оборудку" на китайських томографах, на якій зароблять усі, крім української медицини і українських пацієнтів. Почнемо з того, що "Медичні закупівлі" оголосили конкурс на закупівлю томографів, в якому перемогла компанія "АФС Медіцінтехнік". Ця компанія нібито є офіційним представником Philips в Україні", — написав експерт.

При цьому, за його словами, "АФС Медіцінтехнік" належить компанії "АФС МЕДІЦІНТЕХНІК ГМБХ". Цією компанією, відзначає Сазонов, в свою чергу володіє громадянин Росії Олександр Халімов, який через інші свої фірми співпрацює, крім інших, з Міноборони РФ.

"Так що вибір компанії, яка отримає 15 мільйонів очевидно дуже дивний", — написав він.

Крім того, Сазонов зазначив, що пропоновані томографи — не його оригінальне обладнання, а китайські аналоги, які Арсен Жумаділов закуповує за ціною порівняною з вартістю оригіналу. Крім того, на думку експерта, вимірювальної техніки не відповідають технічним характеристикам, які вказані в конкурсі.

"Пан Жумаділов закуповує дешеве китайське обладнання, за ціною оригіналу, яке потім наші лікарі не зможуть використовувати у своїй роботі. І все це намагаються прикрити "економією бюджету", хоча по факту це його пряме і безглузде розтрачання", — підсумував Кирило Сазонов.

    Реклама на dsnews.ua