• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Директор НАБУ запевняє, що ультиматуму США за відставку Шокіна не було

Реклама на dsnews.ua
Артем Ситник назвав провокацією інформацію про відставку Генпрокурора в обмін на $1 млрд

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник інтерв'ю "Голосу Америки" спростував інформацію про зв'язок між кредитними гарантіями США і відставкою генерального прокурора Віктора Шокіна, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"Ця новина з'явилася раніше, ніж ми потрапили на зустріч у Державний департамент. Тому це трохи схоже на провокацію", - заявив директор Антикорупційного бюро.

За його словами, на зустрічі обговорювався статус створення нових органів - Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

За словами Ситника, фігура генпрокурора має опосередковане відношення до діяльності антикорупційних органів.

"Останньою інстанцією у справах, які розслідуються детективами НАБУ, є антикорупційний прокурор, який абсолютно незалежний ", - зауважив Ситник.

На уточнююче питання, не згадувалося ім'я Шокіна на зустрічі в Держдепі, Ситник відповів: "Так, як новину викладена, такої інформації не було на зустрічі".

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", раніше в ЗМІ з'явилася інформація про Державний департамент США дав чітко зрозуміти владі України, що прив'язує надання кредитних гарантій у розмірі $1 млрд до відставки генерального прокурора Віктора Шокіна.

    Реклама на dsnews.ua