• USD 36.9
  • EUR 39.7
  • GBP 46.4
Спецпроєкти

Для держслужбовців зняли вікові обмеження: Зеленський підписав закон

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про державну службу" щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі", прийнятий Верховною Радою у грудні 2020 року

Про це йдеться в повідомленні пресслужби президента, передає "ДС".

"Згідно з документом, державний службовець за рішенням суб'єкта призначення може бути залишений на державній службі після досягнення 65-річного віку за власною згодою. Рішення про продовження терміну перебування на держслужбі приймає суб'єкт призначення щорічно, але не більше ніж до досягнення державним службовцем 70-річного віку", — йдеться в повідомленні.

Також, відповідно до закону, на період дії карантину, встановленого Кабінетом міністрів з метою запобігання поширенню COVID-19, призупинено дію положень законів "Про державну службу" та "Про центральні органи виконавчої влади" в частині проведення конкурсів на посади державної служби.

У нових органах державної влади, утворених про час дії карантину, відбір на посади державної служби в установленому Кабінетом міністрів порядку не проводиться, а призначення на посади здійснюється за результатами конкурсу відповідно до положень закону "Про державну службу".

Як повідомляла "ДС", Кабінет Міністрів залишив розміри та умови оплати праці всіх категорій працівників державних органів у 2021 році на рівні минулого року.

    Реклама на dsnews.ua