• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"ДНР" звинуватила Київ у порушенні домовленостей щодо припинення вогню

Реклама на dsnews.ua

В "ДНР" заявили, що Україна під час відеоконференції Тристоронньої Контактної групи відмовилася від координаційного механізму в рамках додаткових заходів контролю перемир'я

Про це пише Telegram-канал так званого "Міністерства закордонних справ "ДНР", передає "ДС".

"Україна відмовилася від залучення узгодженого 22 липня в рамках заходів щодо посилення режиму припинення вогню координаційного механізму реагування на порушення. Тим самим всі додаткові заходи були зруйновані українською стороною", — йдеться в заяві "відомства ДНР".

За їхніми словами, "ДНР" послідовно виступала за те, щоб взаємодія в рамках координаційного механізму здійснювалася всіма доступними способами, включаючи спільний розгляд порушень і спільні інспекції.

"Сьогодні Україна дезавуювала цю домовленість, зруйнувавши тим самим весь набір додаткових заходів, перетворивши узгоджені заходи в чисто декларативний документ, без якого б то не було механізму контролю виконання.

Ми внесли пропозицію про повторне погодження заходів щодо посилення режиму припинення вогню. Шкодуємо про позицію української сторони, через яку весь пакет заходів доведеться узгоджувати заново", — резюмували в заяві.

Як повідомляла "ДС", "ДНР" не збирається проводити обмін полоненими, поки Україна не перегляне постанову про місцеві вибори.

    Реклама на dsnews.ua