• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

До кінця січня: Мінрегіон підганяє ОТГ з прийманням на баланс шкіл і лікарень

Реклама на dsnews.ua

Реформовані територіальні громади вже ухвалили рішення щодо взяття на баланс 88% соціальних об'єктів, які до того перебували в районному підпорядкуванні

Про це йдеться у повідомленні Міністерства розвитку громад та територій, передає "ДС".

Готові прийняти 100% закладів освіти, культури, охорони здоров’я та інших соціальних об’єктів громади 39 нових районів. Серед областей лідерами є Житомирська та Волинська.

"Передачу майна від районів до громад необхідно завершити якнайшвидше. По-перше, завдяки завершенню цього процесу ми нарешті зможемо говорити про стабільність роботи лікарень, амбулаторій, шкіл, дитячих садочків, соціальних установ, бібліотек та навести лад у майнових питаннях. По-друге, задля забезпечення безперебійної роботи соціальних закладів, районам не варто затягувати цей процес та здійснити передачу майна до кінця січня", — зазначив міністр розвитку громад Олексій Чернишов.

Найвищі показники передачі об’єктів у Тернопільської (99%), Сумської (99%), Івано-Франківської (99%), Харківської (98%) Хмельницької (98%), Дніпропетровської (98%) та Чернівецької (97%) областей.

Найповільніше процес йде в Луганській (54%), Львівській (60%), Закарпатській (70%), Вінницькій (72%) та Донецькій (78%) областях.

Як писала "ДС", Конституційний Суд України відкрив провадження щодо відповідності Основному закону постанови про ліквідацію та створення нових районів.

    Реклама на dsnews.ua