• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

До Криму запустили прапор України з посланнями кримчанам (ФОТО)

Сьогодні, 28 лютого, з КПП "Каланчак" на адміністративному кордоні з окупованим Кримом в сторону півострова на повітряних кулях був запущений український прапор з посланнями для кримчан

Реклама на dsnews.ua

Акція присвячена Дню опору окупації Криму, повідомляє "ДС" з посиланням на "Крим.Реаліі".

Один з координаторів акції Ісмаїл Рамазанов розповів, що прапор кілька днів перебував у «Кримському будинку» в Києві. Всі бажаючі приходили і писали побажання і звернення до кримчан, які продовжують жити на території півострова.

«Діти писали: «Крим – Україна», «Крим буде Україна». До мене зверталися з Туреччини, з Латвії представники нашої діаспори для того, щоб від них теж були підписи на цьому прапорі. Цей прапор буде об’єднувати не тільки кримчан навколо проблем Криму, а й усіх українців. Це надихає нас на подальшу боротьбу за повне звільнення й деокупацію Криму і за звільнення всіх політв’язнів», — зазначив Рамазанов.

За його словами, на прапорі свої звернення також написали керівники Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров та Ільмі Умеров, а також народні депутати.

Прапор розміром 20 на 6 метрів пошила переселенка і волонтер з Краматорська Оксана Муравльова.

Як повідомляла "ДС", 26 лютого президент Володимир Зеленський заявив, що підписав указ про заходи, спрямовані на деокупацію і реінтеграцію Кримського півострова

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua