• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

До Криму заявився командувач Південного військового округу Росії

Реклама на dsnews.ua

У окупований Росією Крим з метою перевірки готовності Чорноморського флоту РФ прибув командувач Південного військового округу країни (ПВО) Олександр Дворніков

Про це заявили в міністерстві оборони Росії, передає "ДС" з посиланням на Радіо Свобода.

«На загальновійськовому полігоні Опук командувач військами ПВО оцінить дії берегових військ, морської піхоти, кораблів і авіації Чорноморського флоту під час двостороннього тактичного навчання», — повідомили в міністерстві.

Відзначається, що в ході навчань за підтримки авіації і кораблів військові проводитимуть висадку морського й повітряного десанту «з метою захоплення і утримання узбережжя, відпрацьовується протидесантна оборона».

У навчаннях буде задіяно близько 20 кораблів і суден забезпечення, близько 200 одиниць військової і спеціальної техніки, понад 20 літаків і вертольотів морської авіації Чорноморського флоту.

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ України заявило, що вважає проведення військових навчань Чорноморського флоту Російської Федерації, які почалися на території тимчасово окупованого Криму 10 серпня, незаконним і таким, що порушує норми та принципи міжнародного права. Українське відомство передало відповідну ноту протесту МЗС Росії

    Реклама на dsnews.ua