Держава
До міжфракційного об'єднання Разумкова долучилася ще одна "слуга"
Нардеп від "Слуги народу" Любов Шпак приєдналася до міжфракційного об’єднання Дмитра Разумкова "Розумна політика"
![](https://www.dsnews.ua/static/storage/thumbs/414x290/6/db/1c8d6803-574f4f90d3430686443de8109a7a5db6.jpg?v=2891_1)
Реклама на dsnews.ua
Про це Разумков сказав у кулуарах Ради, передає "ДС".
"Сьогодні до нас долучилася народний депутат від "Слуги народу" Любов Шпак", — сказав політик і додав, що МФО буде розширюватись і надалі.
Любов Шпак — голова парламентського підкомітету з питань оцінки законопроектів щодо впливу на показники бюджету та відповідності бюджетному законодавству комітету Верховної Ради з питань бюджету. Раніше була ректоркою Східноєвропейського університету економіки і менеджменту.
Нагадаємо, в листопаді Разумков створив своє міфракційне об'єднання. Туди входять зо два десятки "слуг", кілька позафракційних та нардепів від "Батьківщини".
Редактор:
Віктор Костенко